בעסקים כמו בעסקים, השורה התחתונה – היא הדבר החשוב ביותר.

מכרת? או לא מכרת? עמדת ביעדים? או לא עמדת ביעדים? צמחת? או לא צמחת?
פה, אנחנו נכנסים לתמונה. נעים להכיר, נשר ניהול כספים. ניהול ממוקד ליעדים שמביאים להצלחה.
 
נשר ניהול כספים הוקמה כדי לעזור לעסקים קטנים ובינוניים להתמודד עם האתגרים הפיננסיים, השיווקיים והתפעוליים שעומדים בפניהם באופן הכי מקצועי שאפשר ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. כי ההצלחה שלכם – זו המחויבות שלנו!

 

אז איך אנחנו יכולים לעזור לך ?


נשר ניהול כספים מומחית בהקמה והטמעת מערכות פיננסיות ושיטות ניהול פיננסי שיביאו את העסק שלך להצלחה ועמידה ביעדים עסקיים.
אנחנו כאן כדי לתת לך כלים ניהוליים לקבלת החלטות עסקיות נכונות: ייעוץ עסקי, שיווקי ופיננסי במודל של ייעוץ או ליווי חודשי בתחומים הבאים:
17210.png תכניות עסקיות
17210.png ניהול השיווק
17210.png ניהול התפעול
17210.png  ניהול כספים

 
יש לכם את כל הפוטנציאל להצליח. אנחנו כאן, כדי שתוכלו לממש אותו!
 
 


אנחנו טובים רק בדבר אחד:

לעזור לך להצליח.

כן. אנחנו עושים את זה כבר המון זמן, עם עשרות עסקים. אז אם כבר הגעתם לא תישארו רגע?

נעים מאוד, נשר ניהול כספים. ניהול ממוקד ליעדים שמביאים להצלחה. מה זה אומר? טוב ששאלתם. נשר ניהול כספים הוקמה כדי לעזור לעסקים קטנים ובינוניים להתמודד עם האתגרים הפיננסיים, השיווקיים והתפעוליים שעומדים בפניהם באופן הכי מקצועי שאפשר ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. כי כמו שכבר אמרנו, אנחנו טובים רק בדבר אחד: לעזור לך להצליח. 
 

"לאורך השנה האחרונה היית לנו יד מכוונת כשבאופן מקצועי ויסודי ניתבת אותנו לדפוסי עבודה חדשים ויעילים שהצעידו אותנו קדימה"
 (אייל ברנר, מנכ"ל פסיפס הרצאות בע"מ) 

 
"שרונה נשר ליוותה והדריכה אותנו בכל השלבים הראשונים והקשים של הקמת עסק חדש...
העניקה לנו כלים רבים להתמודד עם מצבים שונים ...העניקה לנו ביטחון ניהולי והראתה לנו את הדרך להצלחה".


(מיכאל גנקין, מנכ"ל סולר קלין)  
 
 

איך אנחנו עושים את זה?

טוב... לא נגלה לכם את כל הסודות שלנו כאן... אבל אנחנו כן יכולים לספר לכם על מערכות ניהול פיננסי, על כלים ניהוליים שיסייעו לכם לקבל החלטות נכונות, על ייעוץ עסקי, על ייעוץ שיווקי, על הצבת יעדים ועלינו. הצוות שיוביל אתכם להצלחה. תוכלו לבחור במודל של ייעוץ או ליווי חודשי בתחומים הבאים:

17210.png
תכניות עסקיות
17210.png ניהול השיווק
17210.png ניהול התפעול
17210.png ניהול כספים

 

"אני רק שאלה"


רוצים לשאול אותנו שאלה אחת קטנה?
רוצים לקבל טיפים מיידים ומעשיים לניהול נכון יותר של העסק?
אנחנו נשמח לסייע! 
הקליקו כאן כדי לשאול שאלה
וכאן כדי לקבל טיפים 
 
 
 

מי אנחנו?

שרונה נשר

שרונה נשר

רואת חשבון, מוסמכת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון ובוגרת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן.
לצד הרקע האקדמי, בתחום הכלכלי והחשבונאי, לשרונה ניסיון מקצועי של מעל 15 שנים מתוכן כ- 10 שנים במיקור חוץ. במהלך השנים עסקה הן בניהול חברת שירותים פיננסים והן בניהול כספים של עשרות חברות מתחומים שונים ובהן חברות מתחום השירותים, המסעדנות, הפרסום והתמחות מיוחדת בחברות ההיי- טק והסטארט אפ.
משה הרשקו

משה הרשקו

בעל תואר BA מהאוניברסיטה העברית בירושלים בתחום מדעי החברה, תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמכללה למנהל ותעודת מאמן MCI מהטכניון בחיפה.
יועץ עסקי ומאמן ניהולי ואישי, בעל ניסיון ניהולי של 15 שנה, חבר בלשכת היועצים של ישראל, מרצה לשיווק וחונך עסקי מורשה מטעם משרד הכלכלה. בעברו שימש גם כסמנכ"ל בקבוצת "קידום", רשת החינוך הפרטית הגדולה בישראל, ומנהל באגף שירות הלקוחות בחברת YES .
Head-logo.jpg

 

טל 077-2170100 :  
נייד  054-4999773  :

 

פינת הטיפ השבועי

טיפ שבועי 11/11/15

נכון, זה אולי לא נשמע הגיוני, אבל הלוואות מבנקים יש לקחת דוקא שהמצב התזרימי של החברה מצויין. למה?! כי אז לבנק הרבה יותר קל לאשר את ההלוואה, כי אז אנחנו לא לחוצים במו"מ עם הבנק ויכולים לבדוק אופציות נוספות בבנקים נוספים, ואז אנחנו יכולים לעשות תכנון נכון מה לעשות עם הכסף. לפעמים פשוט צריך לסגור אותו ולשמור אותו לחודשים הקשים של השנה.

טיפ שבועי 14/7/15

האם ידעתם כי כאשר אתם חורגים ממסגרת האשראי בבנק, ללא אישור, הבנק נקנס ומפסיד עליכם כסף?! אתם בטח שואלים "מה זה אכפת לי" ואולי אפילו שמחים שהבנק מפסיד...אבל מאותו רגע, ולא ממש משנה מה היתה הסיבה, אתם "לקוח שקוף" ולא רצוי בבנק, ומאותו רגע הבנק לא יבוא לקראתכם , ולא יאפשרו לכם מימון ואשראי ולעיתים אף יבקשו לסגור את "הברז" במיידי. כי הבנק לא אוהב להפסיד ואתם לא רוצים להיות אלה שיגרמו לו להפסיד! איך נמנעים מזה? מנהלים תחזית תזרימית לחודש עד שלושה חודשים קדימה, ןכך נמנעים מחריגות אשראי ו/או נערכים למימון נוסף בתקופות בהם צפויה חריגה.

טיפ שבועי 23/6/15

כמה פעמים קיבלתם מזומן מלקוח , וכן, הקפדתם להוציא לו קבלה וחשבונית מס, אך איכשהו אחרי מספר ימים כבר לא זכרתם מה עשיתם עם הכסף? ואם העסק שלכם עובד בעיקר עם מזומנים...אז המצב הרבה יותר קשה, נכון? אל תתבאסו - יש לזה פתרון. כאשר בעסק מתנהלים עם מזומנים מלקוחות, יש חובה לנהל תזרים מזומנים קפדני - כך תשלטו בכספים שנכנסים ויוצאים והם לא ייעלמו כלעומת שבאו.

טיפ שבועי 15/6/15

כאשר יש לכם עסק, אתם בעצם אוחזים בשני תפקידים חשובים:1. מנהל העסק, 2. העובד בעסק. ולכן, על מנת לקבל החלטות נכונות בעסק, תקפידו שהעובד ידווח למנהל על שעות עבודה, השקעות של כסף וזמן בפרוייקטים, ואילו המנהל צריך לבדוק את יעילות העובד ורווחיות הפרוייקט/העובד. אז תזכרו- יש לכם בעסק שני עובדים!

טיפ שבועי 20/5/15

רוב בעיות תזרים של עסק נובעות מקשיים בגביה. על מנת להקל את תהליך הגביה הקפידו על הכללים הבאים: 1.הקדישו שעות וימים קבועים לגביה 2.נהלו את החובות כך שיהיה קל לעקוב אחריהם. 3.אל תפתחו הזמנות חדשות ללקוחות אשר מאחרים בתשלום . 4. תתזכרו את הלקוחות שלכם בנוגע לחוב כשבוע לפני זמן הפרעון. והכי חשוב: עבדתם קשה בשביל הלקוחות שלכם - זה כסף שמגיע לכם, אל תתביישו לבקש אותו!

טיפ שבועי 28/4/15

אתם עושים פעולות שיווקיות ושום דבר לא קורה? יכול להיות שאתם נופלים במה שרוב בעלי העסקים נופלים בהם: אתם מבצעים פעולות שיווקיות אקראיות , ללא תכנון מוקדם וללא תוכנית שיווקית מקיפה. כדי שפעילות שיווקית תצליח, היא צריכה להיות חלק ממערך שיווקי מתוכנן. ואם גם המהלך עדיין לא מצליח...טוב זה בפעם אחרת:)

טיפ שבועי 14/4/15

לאחרונה הרבה לקוחות פונים אלי בבקשה לבדיקת שת"פ... שת"פ טוב הוא שת"פ שמקפיץ את העסק קדימה. שת"פ , כשמו כן הוא, מחייב שת"פ של שני הצדדים - כל אחד צריך להביא עמו משהו בעל ערך לשותפות וליצור סינרגיה של שני השותפים. יש לבחון את המודל העסקי של השותפות, את הפוטנציאל העסקי ואת אופן חלוקת הרווחים וכמובן מה הסיכון/סיכוי שכל אחד לוקח על עצמו. והכי חשובה היא הכימיה, כי בלי כימיה , גם שת"פ עם הפוטנציאל העסקי הגבוה ביותר, לא יצליח.

טיפ שבועי 6/4/15

בתקופת האביב כולם מדברים על התחדשות ועל צמיחה...אבל בשביל התחדשות וצמיחה בעסק צריך קודם להבין שיש בעסק פוטנציאל עסקי . פוטנציאל עסקי אפשר לבדוק רק אם מתרגמים את העסק למספרים...או ברוח חג הפסח - ל"אגוזים".

טיפ שבועי 9/3/15

רוצים להגיע ללקוחות פוטנציאליים? חייבים לעבור שני שלבים חשובים: השלב הראשון הוא להגדיר מי הלקוח הפוטנציאלי ומה מאפיין אותו ומה הערכים החשובים לו במוצר. השלב השני הוא להבין מה דרך קבלת ההחלטות שהלקוח מבצע לפני הקניה ואיך אתם יכולים להשתלב בתהליך הזה. מי אמר שלנהל עסק זה קל???

טיפ שבועי 24/2/15

תפסיקו לעבוד במחשבה של "מהיום למחר" - זה לא מביא תוצאות! זה לא עקבי! רוצים תוצאות? תוכנית עבודה !!! רוצים להצליח? רוצים לצמוח? רוצים להרוויח? תסתכלו כמה צעדים קדימה ותכננו לעצמכם תוכנית עבודה שנתית שתוכלו להיערך אליה ולעבוד בהתאם אליה.

טיפ שבועי 19/2/15

כבר בתוך חודש אחד מהתחלת ניהול תזרים מזומנים אפשר להרגיש שהמצב התזרימי המבוקר מתחיל להשתפר...

טיפ שבועי 12/2/15

העסק עובד, יש לקוחות, עומס בעבודה...אבל לאיפה הכסף עף? כדאי לבדוק במספר מקומות: איך אתם מנהלים את התזרים? כמה משיכות אתם מבצעים מהעסק? מתי לאחרונה בדקתם את התמחיר שלכם? אולי אתם לא מגיעים לנקודת האיזון? קדימה, לעבודה!

טיפ שבועי 22/1/15

לפעמים אנחנו רגילים לעשות משהו בדרך מסויימת ...ככה שנים. ופתאום מישהו מבחוץ יכול לראות דברים אחרת, לשפר, לייעל . תחשבו מה זה יכול לעשות לעסק שלכם. רק השבוע, בעזרת דוח אקסל פשוט, לקוח שלי חסך יום עבודה בחודש....

טיפ שבועי 8/1/15

היום לקוחה אמרה לי : " את גורמת לי לחשוב על העסק כמנהלת, לראות אותו מלמעלה, לחשוב על דברים באופן עסקי. הפגישות אתך כל כך חשובות לעסק..." איזה נחת...זאת בדיוק המטרה שלי! ולפעמים מספיקה פגישה דו חודשית בלבד בשביל להרגיש את השינוי.

צרו עמנו קשר

שם מלא*:
דוא"ל:
טלפון*:
הערות:
1.jpg
Facebook.jpg

***התכנים המופיעים באתר זה נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה מקצועית ו/או פיננסית ו/או חוו"ד ואינם מהווים תחליף ליעוץ אישי. כל השימוש באינפורמציה באתר נעשה באחריות המשתמש בלבד.***

משרד: רח' לשם 6 זכרון יעקב | טלפון משרד: 077-2170100 | פקס: 153-77-2170102 | נייד: 054-4999773